Sveriges ridgymnasium
Från hobby till framtid
Något gick fel!
Fyll i vad du
söker efter!
Kontaktinformation

Kontaktinformation

Dela denna sida på Facebook

Använd gärna formuläret nedan för att kontakta oss. Skriv vad ditt ärende gäller. Vi hör av oss så snabbt vi kan! Det går förstås även bra att ringa eller skicka e-post eller att lämna ett röstmeddelande: 

Här kan du lämna ett röstmeddelande

Bolagsinformation >>>.

Växel för alla orter 010 49 52 000 - mail : info@ridgymnasium.nu

VARBERG - 
 

Rektor:    Stefan Allert
 

Adress:Sveriges Ridgymnasium
Kvarnagårdens Ridcenter
432 32 Varberg
Telefon:010 49 52 006 

E-post:

stefan.allert@ridgymnasium.nu

 
SVEDALA

Rektor: Karin Hero 

 

Adress:Sveriges Ridgymnasium
Bökebergs Arena
233 94 Svedala

      TFN: Telefon: 070 844 8240 -  010 49 52 008 

E-post: karin,hero@ridgymnasium.nu

 
KUNGSBACKA   

Rektor:    Marie Tell,

E-post: marie.tell@ridgymnasium.nu

TFN: 072 201 22 57

 

Adress:Sveriges Ridgymnasium
Älvsåkers Byväg 4 A-C
434 99 Kungsbacka
Telefon:Carina Svensson, verksamhetschef
010 49 52 003 
E-post:

 

 

carina.svensson@ridgymnasium.nu

 

SIGTUNA

Rektor:   Ingela Robertsson   - Ingela.robertsson@ridgymnasium.nu             TFN: 0721 - 724 232

Adress: Sveriges Ridgymnasium        Hagbyholms gård  193 91 SIGTUNA

Telefon: Anna Edin, verksamhetschef
070 595 86 88

E-post:anna.edin@ridgymnasium.nu

FLYINGE

Rektor: Kia Olsson kia.olsson@ridgymnasium.nu           TFN: 046 649 55

Adress: Sveriges Ridgymnasium               Flyinge Kungsgård  Box 3, 247 29 Flyinge  
Telefon: Karin Hero, verksamhetschef
TFN: 070 147 24 00
E-post: karin.hero@ridgymnasium.nu

 

Förnamn: *
Efternamn: *
E-post: *
Telefon/mobil:
Meddelande: *
Vänligen vänta!
Ditt meddelande är nu
skickat till oss.
Du glömde ett
eller flera fält.
Något gick fel!
Försök igen.