Sveriges ridgymnasium
Från hobby till framtid
Något gick fel!
Fyll i vad du
söker efter!
Kontaktinformation

Kontaktinformation

Dela denna sida på Facebook

Använd gärna formuläret nedan för att kontakta oss. Skriv vad ditt ärende gäller. Vi hör av oss så snabbt vi kan! Det går förstås även bra att ringa eller skicka e-post eller att lämna ett röstmeddelande: 

Här kan du lämna ett röstmeddelande

Bolagsinformation >>>.

Växel för alla orter 010 49 52 000 - mail : info@ridgymnasium.nu

        VARBERG 

Rektor:    Stefan Allert                                           Telefon: 010 - 495 20 06                                     E-post: stefan.allert@ridgymnasium.nu

        Adress:   Sveriges Ridgymnasium
                         Kvarnagårdens Ridcenter
                         432 32 Varberg
 
SVEDALA

Rektor: Karin Hero                                   Telefon: 070 - 844 82 40, 010 - 495 20 08      
E-post: karin.hero@ridgymnasium.nu

 

Adress:Sveriges Ridgymnasium
Bökebergs Arena
233 94 Svedala

 

 
KUNGSBACKA   

Rektor:  Jonas Berkling                                     E-post: jonas.berkling@ridgymnasium.nu    Telefon: 072 - 975 31 32

 

Adress:Sveriges Ridgymnasium
Höglanda Gårdsväg 7
434 95 Kungsbacka 

 

Verksamhetschef: Carina Svensson 
Telefon:  010 - 49 52 003 
E-post: carina.svensson@ridgymnasium.nu

SIGTUNA

Rektor:   Ingela Robertsson                             
E-post:     ingela.robertsson@ridgymnasium.nu          Telefon: 072 -172 42 32

Adress: Sveriges Ridgymnasium                 Hagbyholms gård                                               193 91 SIGTUNA

Anna Edin, verksamhetschef                          

E-post: anna.edin@ridgymnasium.nu               Telefon: 070 - 595 86 88

 

FLYINGE

Rektor: Kia Olsson                                           E-post: kia.olsson@ridgymnasium.nu                      Telefon: 046 - 649 55

Adress: Sveriges Ridgymnasium                Flyinge Kungsgård  Box 3,                              247 29 Flyinge                  

Karin Hero, verksamhetschef                                 E-post: karin.hero@ridgymnasium.nu     Telefon:  010 - 495 20 08                                        070 - 147 24 00                                                


 

Förnamn: *
Efternamn: *
E-post: *
Telefon/mobil:
Meddelande: *
Vänligen vänta!
Ditt meddelande är nu
skickat till oss.
Du glömde ett
eller flera fält.
Något gick fel!
Försök igen.